fbpx

Wicepremier w Węgorzewie – Druga część spotkania w Porcie Keja.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. Marek Urbanowicz pisze:

  „Nie ma co się na demokrację obrażać” powiedział wicepremier podczas wizyty w Węgorzewie. Demokracja, to również wolność wypowiedzi.
  W tym materiale można zauważyć, że pan Burmistrz Węgorzewa wsłuchuje się uważnie w słowa wiceszefa rządu. Niestety, tuż po wyjeździe gościa okazało się, że gospodarz, który tak serdecznie dziękował za wizytę chyba nie do końca zrozumiał niektóre słowa gościa.
  No bo jak można wytłumaczyć sprawę usuniętych komentarzy oraz zablokowanie możliwości komentowania niektórym Internautom przez Biuro Promocji UM, które podlega Burmistrzowi i to dzień po wizycie wicepremiera.
  Moje komentarze nie były złośliwe, oszczercze, ani broń Boże wulgarne, dotyczyły jedynie tematu jak najbardziej związanego z naszą Małą Ojczyzną (takiego określenia użył również pan Burmistrz w rozmowie z wicepremierem). Kolejny usunięty komentarz dotyczył zapytania z jakiego powodu zostały usunięte poprzednie. Na koniec zostałem pozbawiony prawa wypowiedzi przez pracownika podpisującego się as /Biuro Promocji UM Węgorzewa.
  Czy tak wygląda demokracja, praworządność, wolność wyrażania swoich poglądów w węgorzewskim ratuszu?

  Dla przypomnienia niektórym pracownikom, którzy otrzymują pensje z budżetu demokratycznego państwa, czyli również z podatków pochodzących od mieszkańców naszej gminy

  „Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy. Każde demokratyczne państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa.
  Wolność wypowiedzi gwarantuje wolność wyrażania swoich poglądów za pomocą wszelkich dostępnych środków ich uzewnętrzniania.”
  http://www.infor.pl/prawo/konstytucja/omowienie-konstytucji/76804,Konstytucyjna-wolnosc-wypowiedzi.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.