Wicepremier w Stoczni NORTHMAN.

Może Ci się również spodoba

10 komentarzy

 1. Zenek pisze:

  A co to za anonimowe gadki? Podpiszcie sie jeden z drugim i wtedy piszcie jak to źle jest w northmanie, a może samo tam pracujecie i trzęsienie gaciami przed zwolnieniem? Prosto w twarz proszę a nie za plecami!

  • telewizja pisze:

   Taka to już nasza przypadłość. Ciężko namówić kogokolwiek do wyrażenia swojej opinii podpisując się pod nią. Wiele jest tego przyczyn, obawy o pracę, brak cywilnej odwagi, ale i zwykła zawiść.

  • Zenobiusz pisze:

   A może ty pierwszy się przedstaw anonimie. a nie komuś wypominasz. Najlepiej popytaj tych ktorzy tam pracowali, to będziesz miał swój osąd na temat nie z internetu, a ze źródła

   • telewizja pisze:

    Zenobiuszu, jeżeli do mnie to pytanie, to zauważ, że nick to „telewizja” czyli administrator tej strony, a nie jest tajemnicą kim jestem. Co do rozmów na temat zatrudnienia w firmie NORTHMAN, tematem tego nagrania one nie są. Wyraziłem jedynie swoją obserwacje na temat anonimowości wypowiedzi w internecie. Temat jest trudny i nie moją rolą jest ocena.
    Zbigniew Śmierzyński

   • robol pisze:

    Przyczyna jest jedna, obawy o pracę, wtym miescie wszystko jest możliwe. Wystarczy że temat znasz od kogoś z rodziny, możesz pracować w innej branży, napiszesz co myślisz i jestes trafiony. Wiem co mówię. Tu jeden drugiego poinformuje w ramach współpracy towarzyskiej o gościu, ktory publicznie pożalił się na dobroć i wielkoduszność 🙂 🙂 🙂 innego przedsiębiorcy.

 2. workfrajer pisze:

  Gorszej firmy w Vegas już nie ma

 3. Polityk pisze:

  W Biedronce lepiej płacą, że wszyscy latacie do niej i śpiewacie „Biedronka nasza kochana”?

  • klijent pisze:

   Jakby w sklepach osiedlowych była cena niższa, lub taka sama kupowałbym w osiedlowym sklepiku.

   • Polityk pisze:

    Jakby sklepy osiedlowe płaciły podatki poza Polską, wymuszały niskie ceny na dostawcach, którzy później muszą płacić grosze swoim pracownikom, to może mogły by mieć takie ceny jak w Biedronce. 🙂

 4. szkutnik pisze:

  Czy ten pan z rządu zainteresował się ile na godzinę mają ludzie pracujacy u tego pana z boku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.